Kim jestem?


Dzień dobry,

Bardzo mi miło, że odwiedzili Państwo moja stronę.

W paru słowach o mnie – postaram się krótko i zwięźle.
Swoja przygodę z fotografią zaczynałem w 2004 roku i od tego czasu fotografia pochłania mnie coraz bardziej i bardziej. Staram się rozwijać zarówno w kierunku fotografii komercyjnej, głównie ślubnej i rodzinnej, jak i w kierunku makrofotografii, która fascynuje mnie od wielu lat.
Miałem przyjemność uczestniczyć w licznych warsztatach i szkoleniach fotograficznych. Jestem również współautorem 5 wstaw zbiorowych. Mam doświadczenie w edukacji fotograficznej – prowadziłem zajęcia fotograficzne dla dorosłych i dla dzieci. Mam uprawnienia do fotografowania w kościołach.
Od 2015 roku współpracuję z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Orzeszu, pełniąc funkcje instruktora fotografii i prowadzącego Grupy Fotograficznej eF. Ta działalność umożliwiła mi zrealizowanie szeregu projektów fotograficznych (a kolejne czekają w kolejce…).
Dysponuję profesjonalnym, pełnoklatkowym aparatem firmy CANON oraz obiektywami CANON serii L. Poza sprzętem podstawowym dysponuję akcesoriami, które umożliwiają realizację różnych przedsięwzięć, między innymi zbudowanie przenośnego studia fotograficznego.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani moimi usługami w zakresie fotografii ślubnej lub rodzinnej zapraszam do kontaktu.

Dariusz Jasiulek